Zebra Teknik Servis

Zebra Yetkili Servis

Zebra 1969 yılında kurulmuştur. Firma pazara teknoloji ürünleri ile girmiştir. Bünyesinde çalıştırdığı başarılı mühendislerle birlikte yenilikleri takip etmektedir. Bu yeniliklerle firma kendini devamlı yenilemektedir.

Firmanın en büyük özelliklerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bu özellikten kaynaklı ürünlerini ulaştırabildiği her bölgede elinden geldiğince Zebra servis yerleri açmıştır.

Bu yetkili servislere ulaşabilecek adresler kendi sitelerinde bulunmaktadır. Firmanın kendi internet sitesi dışında, alınan ürünün garanti belgesinde ya da kutunun içerisinde bulunan kullanma kılavuzların son sayfasında yazmaktadır. Yetkili servis hizmetlerinin adreslerini müşteri buradan bulabilir.

Yetkili Servis Hizmetleri

Bu zebra teknik servis içerisinde çalışan çalışanlara firma tarafından eğitim verilmektedir. Bu eğitim içerisinde ürünün teknik bilgileri ve müşteri memnuniyeti hakkında bilgiler vardır. Müşterinin teknik servise getirdiği bozulmuş ürünü servis çalışanları en iyi şekilde ve ürünün orjinalliğini bozmadan tamir etmek ile yükümlüdür.

Ürün ile ilgili bütün orjinal parçaları firma kendi yetkili servisine göndermektedir. Yetkili servisin ihtiyaç duyduğu ama elinde olmayan parçaları, servis tekrar firmadan isteyebilir. Ürünün orjinalliği açısından bu parçalar çok önemlidir.

Bozulan ürün garanti kapsamı içerisinde ise Zebra yetkili servisi ürünü ücretsiz tamir edecektir. Ürünün garanti kapsamasına girebilmesi için bazı şartlar vardır. Bu şartlardan biri ürünün garanti süresini geçirmemiş olmasıdır. Eğer garanti süresi bitmemiş ise bozulan ürün ücretsiz tamir edilir.

Garanti kapsamına girmesi gereken bir diğer şart ise hatanın kullanıcı hatası olmaması koşuludur. Ürünün düşürülme sonucu bozulması, ürünün garanti kapsamına girmemesine nedendir. Bu koşul hakkında detaylı bilgi garanti belgesinin arkasında yazmaktadır.

Ürün fabrikadan dolayı hatalı ise yetkili servis firma ile iletişime geçerek müşteriye ürünün yenisini getirir. Bunun için en büyük şart hatanın fabrikada olmasıdır.

Ürün garanti kapsamı dışında ise yetkili servis tamirat işlemleri kadar müşteriden belirli bir ücret isteyecektir. Bu ücret orjinal parça için istenilen ücrettir.

Ürünün orjinal parçalar ile yapılması önemlidir. Ürün kendi parçası dışında bir parça ile tamir edilirse bir süre sonra tekrar bozulma ihtimali vardır. Bu durum müşterinin tekrar zarar edeceği bir durumdur.  Ürün ise artık tamir edilemeyecek hale gelmektedir.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?