TSC Teknik Servis

TSC Teknik Servis

Firma 1991 yılında kurulmuştur. Firma Tayvan merkezlidir. TSC firması teknoloji pazarına girdiği andan itibaren bugüne kadar 5 milyondan fazla ürün satımı yapmıştır. TSC bugüne kadar elde ettiği başarılar ile ismini en iyiler arasında duyurmayı başarmıştır.

Firmanın önem verdiği ilkelerden en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti ile sağladığı sektördeki güven firmanın büyümesine daha çok katkı sağlamıştır. Firma zengin bilgiye sahip olan mühendisler ile geliştirdikleri teknoloji ürünlerini daha ileriye taşımak için çalışmaktadır. Bu çalışmaların yanında ürünlerini uygun fiyatlarla pazara sunmaktadır.

Hem uygun fiyat hem kalite birleşince sektörde en çok tercih edilmesi kaçınılmaz bir duruma gelmektedir.

Yetkili Servis

Her firmada olduğu gibi bu firmanın da yetkili servisi vardır.

Aldığınız ürünlerin güvenilir bir şekilde tamir edildiğinden emin olmak istiyorsanız, firmanın yetkilendirdiği TSC teknik servis yerlerinden başka yerlerde yaptırmayın. Bunun en büyük nedeni TSC yetkili servisi çalışanlarının firma merkezi tarafından eğitim görmesidir. Bir ürün bozulduğunda nasıl tamir edilmesi gerektiğini yine firma sayesinde eğitilen yetkili servis çalışanları bilmektedir.

Yetkili servis çalışanlarının aldığı eğitimler bir yana firmaya ait bozulan ürünün tüm parçalarını rahatça yine firmanın görevlendirdiği servislerde bulunmaktadır. Bir parça eksik ise bakacağınız ilk yer o firmanın görevlendirdiği yerler olmalıdır.

Ürünleriniz garanti kapsamında ise ürününüzün tamirini ücretsiz yaptırabilirsiniz. Bu ürün sahibi için çok büyük avantajdır. Eğer garanti belgesinde yazan garanti kapsamına girmeyecek nedenlerden dolayı bozuldu ise ürün, tsc servis bu ürünü ücretsiz tamir etmeyecektir. Müşteriye yetkili servis elinden geldiğince uygun fiyatı vermeye çalışacaktır. Bu ücretin nedeni orjinal parçaların maliyetinden kaynaklıdır.

Yetkili servis dışından parçalar temin edilmeye çalışılırsa bu bozulan ürünün sağlamlığını bozabilir. Bu durum müşterinin daha çok ücret ödeyeceği anlamına gelir. Ürünün sahte parçayı kabul etmeme ihtimali vardır. Bu nedenden dolayı sürekli ürünü tamirciye götürmek zorunda kalınır. Bu durum yapılacak işlerin aksamasına da neden olacaktır. Bu yüzden ürünün sağlığı ve sağlamlığı için firmanın yetkilendirdiği servislerden başka yere gidilmemelidir.

Eğer ürün tamir edilemeyecek durumda ise ve bu durum fabrikadan kaynaklı bir durum ise, fabrika ürünün yerine başka bir yeni ürün gönderir. Bunun için yetkili servis ile görüşülmesi gerekmektedir.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?