Honeywell Teknik Servis

Honeywell Yetkili Servis


Barkod yazıcılar her ne kadar sağlam ve kaliteli üretilse de zaman içerisinde bakımı yapılmadığı taktir de bozulabilir. Her bir parçanın kendine özgü bir kullanım biçimi bulunduğu gibi aynı zamanda belirli bir kullanım süresi mevcuttur. Süresi dolan parçanın değiştirilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra tüm parçalar belirli sürelerle bakım ve onarım işlemleri gördükleri zaman daha uzun süreli bir kullanım olanağı sunarlar. Honeywell marka ürünler için de bu kural geçerlidir.

Honeywell Yetkili Servisi olarak, başta Termal Etiket ve Barkod Yazıcı makineleri olmak üzere Honeywell marka ürünlerin kurulumunu, tamirini ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Geniş malzeme stokumuz ve alanında tecrübeli kadromuz ile müşterilerimize hem hızlı hem de kaliteli hizmet vermekteyiz. Cihazlarınız arızalandığında sorunu alanında uzman çalışanlarımız anında tespit ederek, en doğru ve verimli onarım işlemini gerçekleştirmektedir.

Honeywell Barkod Yazıcı Servisi

Bilgileri çoğaltmak ve paylaşmak için en büyük yardımcılarımız yazıcılardır. Barkod yazıcılar günümüzde neredeyse her kurumun belkemiği haline gelmiştir. Ani arızalanmalarda oldukça büyük problemlere neden olabilir. Fakat endişe etmeyin! Problemi en kısa sürede çözerek yazıcınızı ilk günkü gibi sorunsuz kullanmanız için buradayız. Bunun yanı sıra bakıma ve onarıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir, güvenilir ve kaliteli hizmetin ayrıcalığına sizde ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Bilişim ve teknoloji alanında sürekli olarak gelişmeleri takip ederek müşterilerimize kaliteli hizmetin kapılarını açıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet sonrasında yüzlerinin gülmesi bizim için her şeyden önemlidir. Honeywell Teknik Servis alanında hizmet veren firmalar arasında en çok tercih edilen firma olmaktan ayrı bir gurur duyuyoruz. Bu başarımızın altında kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışının yanı sıra müşteri odaklı çalışmamız yatıyor.

Güvenilirlik, yenilikçilik ve sistemli çalışma firmamızın temel değerleridir. En çok önem verdiğimiz nokta müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler oluşturmaktır. Bu ilişkiyi canlı tutmak için her koşulda onların yanında olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetin yanı sıra uygun fiyat seçenekleri ile Honeywell servis ayrıcalığı sunmaktayız. Problemler karşısında esnek çözümler geliştirerek, vermiş olduğumuz hizmetlerin tümünde vizyonumuzu ve misyonumuzu her zaman koruyoruz.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?