Godex Teknik Servis

Godex Teknik Servis Hizmeti

Teknolojinin hızla geliştiği ve yenilendiği günümüzde elektronik aletler elimiz kolumuz oldu. Özellikle iş yerlerinde sürekli olarak kullanılan barkod yazıcılar olmazsa olmazlardan. Her ne kadar kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü olsalar da her bir parçasının belli bir ömrü vardır. Şayet bakımı belirli sürelerle yapılmaz ise kullandığımız makinelerin ömrü kısalır. Bunun yanı sıra ani arızalanmalarda da bizleri zor durumlarda bırakabilirler. Hızlı, güvenilir ve kaliteli bakım, onarı yapan teknik servisleri ise bulmak oldukça zor. Gününde tamiri gerçekleştirilmediğinde ve teslimatı yapılmadığında özellikle iş yerleri oldukça güç durumlarda kalabiliyor.

Godex Servis hizmeti olarak bizler, müşteri memnuniyetini ön safhada tutmaktayız. Tüm müşterilerimize kaliteden ödün vermeden hızlı bir hizmet vermekteyiz. Güvenilir bir firma olmak ve devamlılığı garantilemek misyonlarımızdan biridir. Ülkemizde barkod yazıcıların kurulumunu, bakımını, onarımını, parça değişimini ve tamirini alanında uzman personellerimiz ile sağlamaktayız. Bunun yanı sıra uygun fiyat seçenekleri ile de müşterilerimizin memnuniyetini garantilemekteyiz.

Godex Teknik Servis Yanınızda

Barkod yazıcıların hayatımızda büyük bir önemi var. Özellikle kargo şirketleri, mağazalar, özel sektörler bu yazıcıları oldukça sık kullanmaktadır. Ani bir arıza ile karşılaşmamak için belirli sürelerle bakım ve onarım işlemleri yapılmalıdır. Ani arıza durumları söz konusu olduğunda ise işinizin aksamaması için en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız. Makinenin arıza tespiti yerinde yapılarak siz müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi vermekteyiz.

Godex Yetkili Servisi olarak, Godex markası hakkında bilgi, birikim ve tecrübe sahibiyiz. Teknolojiyi ve son yenilikleri takip ederek kendimizi her geçen gün geliştiren bir firmayız. Teknik servis kapsamında Godex ürününüz ile ilgili tüm problemler için çözüm odaklı yaklaşımlar ve esneklik sağlamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin yüzünü güldürerek onlara kalitenin adresini vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Siz müşterilerimizin memnuniyetini her defasında vurgulamaktayız. Barkod yazıcılarda en sık yaşanan sorunlarda dahi Godex servis hizmetimizle nerede olursanız olun her tür desteği alabilirsiniz. Bir teknik servisten beklediğiniz hız, ilgi, güvenilirlik ve kaliteyi sizlere sunmaktayız. Makinelerinizin emin ellerde olduğunu bilerek gönlünüzü ferah tutabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, aradığınız tüm desteği bünyemizde bulabilir gerekli bilgileri kısa sürede alabilirsiniz.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?