Citizen Barkod Yazıcı Servisi

Citizen Barkod Yazıcı Servis Hizmetleri

Citizen Japonya merkezli bir teknoloji şirketidir. 1918 yılında başka bir ad ile kurulmuştur. 1930 yılında Citizen ismini almıştır. Bu firmanın birçok ürünü vardır. Bu markanın en başarılı olduğu alanlardan biri kol saati üzerinedir.

Citizen Barkod Yazıcı Servisi

Bu şirketin sattığı ürünleri kadar, sattığı ürünlerin ileride bozulması durumunda Citizen teknik servis hizmetleri vardır. Bu teknik servis hizmetleri tüketicilerin sorunlarını çözmeye çalışmaktadır.

Servis ürünlerini garanti kapsamında Citizen servis içerisinde ücretsiz tamir etmektedir. Ürünün bozulma nedenine göre tamir yapan bu servisler, bozulan ürünlerin kırılan parçalarını orijinal parçalar ile tamir etmektedir. Böylece ürünlerin orijinalliği bozulmamış olmaktadır. Birçok tamirci bu markanın ürünlerini tamir etmek için aldıklarında, içerisindeki parçalarını sahte parçalar ile değişim yapmaktadır.

Citizen Barko Yetkili Servis

Citizen yetkili servisi kullanıcının istekleri doğrultusunda tamiri yapar ya da ürünün değişimi için firma ile iletişime geçer. Yetkili servis olmayan tamirciler tamir fiyatından daha fazlasına yapabilir.

Yetkili servis dışındaki tamirciler ucuz fiyat ile tamiri yapıp istenilen sağlamlıkta tamiri yapmayıp ürün bir kereden fazla bozulmaya başlayınca müşterinin bir kaç defa daha o tamirciye gelmesini sağlar. Buda tüketiciyi daha çok zarara uğratmaktadır. Ürün ise artık ilk haline dönemeyecek kadar sağlamlığını kaybetmiştir.

Yetkili servis Türkiye’nin her yerinde bulunmaktadır.  Bazı servisler yetkili servis biziz diyerek kullanıcıları zarara uğratmaktadır. Bu durum için bulunan servislerin yetkili olup olmadıklarını iyi araştırmaları gerekmektedir. Bu durum için internette Citizen bayilerinin sitelerinde yetkili servislerin adreslerini bulabilirsiniz.

Bu adreslerin dışındaki verilen adreslerden emin olunmalıdır. Aksi takdirde hem ürün sahibi hem de ürün çok ciddi zararlar görebilirler. Bu durumun yaratılmaması için bu konuda dikkatli olunmalıdır.

Yetkili servisin yararlarından biri is şudur; ürün garanti kapsamını geçmemiş ise yetkili servis ürünü ücretsiz tamir eder. Bu ücretsiz tamir için kullanıcıdan kaynaklı bir hasar olmaması gereklidir.

Ürün içerisinde parça eksikleri ya da kayıpları varsa ürünlerin orijinal parçalarını sadece yetkili servis bulup takmaktadır. Bunun dışında bunu yaparız diyen tamirciler bu parçaları tüketiciye daha pahalı bir şekilde tüketiciye sağlarlar. Bu durum tüketici için zarar verici olur.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?