Argox Teknik Servis

Argox Yetkili Servis


Argox 1996 yılında kurulmuştur. Argox markası barkod yazıcı üretimi ile AR-GE ile pazara giriş yaptı. Firma ürettikleri ürün ile bir çok ödül sahibi olmuştur.
Argox bir Tayvan firmasıdır. Tayvan’da üretimini başlatarak firma bir çok ülkede ismini duyurmaya başardı. Kendi alanında en iyileri arasında olan bir firmadır.

Firmanın müşterilerine sağladığı argox servis bir çok konuda tüketicilerine yardım etmektedir. Bu servis içerisinde bozulan Argox ürünlerin tamiri yapılmaktadır. Yetkili servislerin ilk amacı müşteri memnuniyeti ve ürünleri bir daha sorun çıkmayacak şekilde tamir etmektir.

Garanti kapsamı içerisinde olan ürünleri yetkili servis ücretsiz tamir etmektedir. Argox yetkili servisi tamir edilecek ürünler tamir edilemez durumda ise firma ile iletişime geçerek ürünün yenisi temin edilmesi için gerekli işlemleri yapar.

Servis Hizmetleri

Müşterilerine Argox teknik servis  bir çok konuda yardımcı olmaktadır. Şirketin merkezi yurt dışında bulunmasından dolayı müşteri, yetkili servisler aracılığı ile firma ile iletişime geçebilir. Bu servisler müşteri ile firma arasında köprü görevi görür.

Yetkili servis müşterinin aldığı ürünü, ürünün orjinal parçaları ile tamir etmektedir. Eğer ürün garanti kapsamı içerisinde ise teknik servisin yaptığı işlemler ücretsiz yapılır. Bu ücretsiz işlem için üründe kullanıcı hatası olmaması gereklidir. Bu şartlar uygun ise teknik servis ürünün bütün sorunlarını ücretsiz tamir etmektedir.

Firmanın yetkili servisi yerine herhangi bir tamirciye gidilirse üründe bozulmalar meydana gelebilir. Bunun nedeni yetkili servisin kendi ürünü hakkında daha iyi bilgi sahibi olmalarından kaynaklıdır. Her ürün parçası her tamir yapan yerde olamayabilir. Bu durumdan dolayı dışarıdaki herhangi bir tamirci ürüne ait olmayan başka bir firmanın parçasını bu ürüne takarak ürünün orjinalliğini bozacaktır. Buda hem müşteri için hem ürün için tamamen zararlı hale gelecektir.

Yetkili servis, ürününüz evde tamir edilecek durumda ise evinize kadar gelerek ürününüzü tamir edebilir. Eğer ürün evde tamir edilebilecek durumda değil ise evinize gelerek ürünü alıp tamir edecekleri yere götürürler. Bu müşteri için firmanın sağladığı kolaylıklardan biridir.

Sahip olduğunuz ürünün sağlamlığı açısından ürünü üretenin firmasından başka bir firmaya tamir için gidilmemelidir.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?